آموزشگاه واردات و صادرات

با سلام و عرض ادب
عد از سالها تجربه در برگزاری دوره های خصوصی و گروهی و همایش به این نتیجه رسیدیم تا به منظور صرفه جویی در هزینه و زمان شما مخاطب گرامی مطالب آموزشی خود را بصورت کاملا شخصی سازی شده با یکدیگر به اشتراک بگذاریم.
مهمترین رسالت و هدف خود را ساده سازی مطالب می دانیم تا شما بعد از مطالعه بدور از هرگونه ابهام بتوانید این مطالب را به مرحله اجرا در بیاورید. همانطور که می دانید مهمترین ابزار برای یادگیری علاقه می باشد زیرا مطالب این حوزه به قدری گسترده می باشد که گردآوری و برقراری ارتباط بین این اطلاعات و قوانین اندکی فرسایشی می گردد که هدف ما ایجاد یک پکیج جامع در جهت رفع این مشکل است.
بدین منظور کتاب الکترونیک آموزش تجارت بین الملل را گرد آوری نموده ایم تا بصورت جامع و مصور در حدود 200 صفحه این اطلاعات را بصورت کاربردی با شما به اشتراک بگذاریم و بتوانیم بصورت مداوم این کتاب الکترونیکی را بروزرسانی کنیم. همچنین در صورت نیاز شما بعد از مطالعه این مطالب برای هرقسمت که مطالب گنگ بود یا نیاز به توضیح بیشتر دارید مطالب تکمیلیل و فایل های صوتی ارسال خواهیم نمود.
در پایان طی حداقل یک جلسه حضوری با عنوان رفع اشکال و Case Study بصورت رایگان درخدمتتان خواهیم بود. که در پایان این جلسه مدرک معتبر بین المللی از آکادمی MPT اتریش تقدیمتان می گردد. و این آغاز همکاری ما در اجرای پروٰع های اجرایی در این حوزه جهت توسعه فضای کاری یکدیگر خواهد بود زیرا ما معتقدیم هر فردی منبع یک تخصص می باشد که در صورت همکاری متقابل می تواند اتفاقات خوب رخ دهد.
در پایان از شما درخواست می گردد درصورت علاقه مندی به مطالب این حوزه نسبت به ثبتنام و دانلود کتاب فوق الذکر اقدام فرمایید.

باتشکر
محسن هاشمی آرانی